Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Skype Download

2012-2013 Microsot Msn Programinin kapanisi ve yeni bir dönem Skype’nin Yayin akisina girmesi,simdiden bir cok Msn kullanicilari tarafindan merak edilen 2013 yilinin ilk internet sanal ortamin merak sorularindan birtanesiydi.
Msn kapaninca acepa E-mail hesapimiz sifrelerimize emailde kayitli olan bilgilerimize ne olacakti kafadaki soru isareti. Microsoft yaptigi aciklamada bunun baya bir kolay ve basit kullanisi olan bir Skype programini yayin akisina sürüp kafalardaki soru isaretini ortadan kaldirdi.
Cünkü Msn kullanici adi ve sifrenizle ayni hesap bilgilerinizle Skeype’ye giris yapabileceksiniz. Skype download ederek kendi isim ve bilgilenizi kayitli E-mail ve sifrenizi girerek tekrardan eski Arkadas listenizi otomotik bir sekilde Skype ekraninda görebilirsiniz.
Msn ve Skype hesaplarini birbirine baglamak gayet kolay ve kullanisi cok lüks bir system sayesinde korkulacak bir durum olmadigi gözler önüne sürülmüs oldu.
Microsoft yetkilerinin skype indir‘mek icin Microsoft’a ai gercek Skype sitelerinde skype’nin download etmesini uygun gördüler. Cünkü diger skype indir gibi alternatifi olmuyan Spam trojan virüs gibi kötü amacli yazilimlarla donatilmis herhangi bir genel indirme sitesinden Skype programinin download edilmemesi konusunda gek Msn araciligiyla gerekse Microsoft’un kendi sitelerinde bu konu özellikle dile getirilmistir.
Skype Msn’ye göre daha cok kullanisi ve görüntü yönden olsun özellikleri yönden olsun gayet güzel orjinal bir program oldugunu simdiden kanitlamis, göstermis duurmdadir. Msn kullanicilari simiden Msn kapatilmadan Skype programini Bilgisayarlarina yüklemis durumdalar.
Skype chat siteleri olarak bizlerde Skype’ye hizmet ve tanitim amaciyla sitemizde bu konuyu acmis bulunmaktayiz. Tanitim yazimizda sizlere güzel bilgiler vermeye devam edecez.
Skype Özellik ve genel görsel yönden toplu görüsme ve sesli konusma bire bir görüsmelerde canli bir chat sitesi görünümü vermektedir.
Skype üzerinden bir cok kisi ile ayni anda toplu sohbet edebilirsiniz.
Skype sohbet siteleri olarak sizlere http://www.trchat.net sitemiz üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz.
2013 Skype indir, Skype yükle, Skype download, Skype kayit ol, Skeype hesapi acma, Skype kullanis gibi kelimelerde sizlere google üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz.
Skype simdiden Herkeze Hayirli olsun.

http://www.trchat.net/skype-download.html

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Skype Download Yorumlar

Skype Download için 1 yorum yapılmış


Can
15. Februar 2013

Msn ve Skype is birligiyle güzel bir hizmet daha Microsoft isini biliyor sorunsuz bir sekilde kisi lislesi oldugu gibi ayni Msn’den Skype’ye aktarilacaktir. Eksiksiz bir sekilde bakalim Bence Skype görünüm ve secenek yönden Msn’ye göre daha güzel görünuyor.


Yorum yapın


Skype Download Etiket


sohbet chat sohbet