Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Sesli Dunya Yarışma

Bugün sizlere son zamanda Türk internet kullanıcıların eğlence ve arkadaşlık üzerine giriş yaptıkları bir sesli sohbet sitesin den söz etmek istiyorum.

Yazılı chat ve sohbet sitelerden daha ziyade görüntülü ve kamerali sesli bir şekil de hizmet veren sesli dünya sohbet sitesinden söz etmek istiyorum.

Google üzerinde merak edip sesli ve görüntülü chat sohbet diye arattığımda karşıma çıkan Türkiye’nin en iyi sesli ve kameralık sohbet siteleri ilk olarak karşıma seslidunya  sitesi çıktı, daha sonra ne-nerede sesli ve görüntüli chat hizmeti veren bu 2 siteler den seslidünya sitesine merak edip giriş yaptım.

100 Odalı ve her odasında yüzlerce kullanıcıyı bir arada görürken biraz şaşırdım. Aslında bu normal bişeydi. Çünki çok eski bir site ve bu doğrultuda hizmet veren en iyi görüntülü sesli sohbet sitelerin başında gelen bir siteye girmiş bulunmaktayım.

Biraz kanalları gezdik sonra hoşuma gitmeye başlamıştı, odaları gezerken karşıma izdivaç odası gözüme çarptı ilginc bişiy. Burada Mikrofondaki sunucu arkadaş Kızlar ve Erkekler camlarını açmış karşılıkı bir şekil de evlenme sanal alemin izdivac proğramına katılmış gibi Sunucu görevli Dj Arkadaş burda insanları tanıştırıp birbirleriyle arkadaş olmalarını sağlıyordu. Daha sonra kanal genel ortasında üst yetkili Agent niteliği taşıyan sitenin kurucuları ve görevlileri canlı müzik odasında yarışma yapılacağını ve yarışmayı kazanan  ilk 3 kişiye sitede yüksek görev ile ödüllendirileceğini şöyluyordular.

Bende merak ettim canlı müzik kanalına giriş yaptım. Burda mikrofona çıkan ametör ve profesyonel kişiler canlı müzik şeklinde güzel bir müzik ziyafeti yaşatıyordular. Gercekten bu yarışmalar insanların birbirleriyle olan rekbaet ortamı ve gercek ses yeteneklerini sunmak için güzel düşünülmüş bir yarışma ortamıydı. Yarışma sunuculuğunu sesli dünya izdivac kanal sunuculuğunu yapan MiyaFff arkadaşımız yapmaktaydı. Müzik yarışmasına katılan herkez odalarda tek tek ellerini kaldırıp, mikrofon sırasına girdiler. Sırayla 1 yada 2 şarkı türkü şiir şeklinde yarışmacılara söz hakkı verildi. Yarışmaya oldukca ilgi çok fazla idiy. Birbirinden güzel yetenekler mikrofona çıkıp performanslarını gösteriyordular. Yarışma puanlama şeklinde 3 üst yönetim görevli jüri üyesi puanlamayı yapmaktaydı. Puanlama sonrası kazanan 1′nci. yarışmacı ve 2,3′nci. yarışmacılar açıklandık sonrası kendilerine canlı müzik kanal sahibi olan Barış arkadaşımız tarafından yarışmayı kazan ilk 3 kişiye sitede yetkili görev verildi. Unutmadan söylemekte fayda ve yarar olduğunu vurgulamak için bu sitelerde üst yetkili görevler paralı bir şekil de satılmaktadır. Ama yarışma ödülü olarak ilk 3′e giren kişilere ücretsiz bir şekil de ödülleri kanalda yetkili görev olarak verildi. Gercekten böyle güzel yarışmalar seslive görüntülü chat sohbet kanallarında olduğu sürece bizlere de eğlenceli güzel vakitler gecirmek düşer. Gercekten böyle sosyal aktiviteler ve değişik yarışmalar insanlara heyecan verir. Butür hizmetleri bizlere sağlıyan bu güzel sesli ve görüntülü kameralı sohbet sitesi olan sesli dünya sohbet site sahibine ve yetkili kişilere Teşekkür ederiz.

sesli-dünya

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Sesli Dunya Yarışma Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Sesli Dunya Yarışma Etiket


sohbet chat sohbet