Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Kelebek Chat

Türkiye’nin en ideal sohbet ve chat eglence mIRC siteleri diyince insanin aklina ilk gelen Kelebek script olmaktadir.

Kelebek script mIRC script yapimcisi Khaled Mardam Bey’den sonra bizlere Türkcelestirip hizmet sunan Kelebek mirc script  gercekten isimizi kolaylastiriyor.

Kelebek chat kullanicilari Türkiye’de ilk kelebek mirc script yapimcisi Batman’li  wToprak ibrahim Dursun’dur.

Bende Batman’li birisi olarak Bügün kelebek chat mirc scripti Türkcelestirip bizlere sunan bu topragimin yapmis oldugu bicok faydali mirc script konusunu ele almak istedim.

Kendisine bizlere bu tür faydali bir mirc script yaptigi icin ilkin Tesekkür ederim.

Tabiki Coderler’in emekleri ödenmez. Son zamanda bircok mIRC Script yapimcilari scriptleri calip editlemektedirler. Kelebek versionlari’da bu kötü emek hirsizligina maruz kalmistir.

Ne yazikki bizim millet öyledir, gecesini gündüzüne katan mIRC Coder’lerin emegine saygi olmadan calip bir kac yerini editleyip birde üstüne üstlük utanmadan mirc script yapimcisi su bu, kisi yazmalari kendileri bastan sifirdan yazip kodlamis gibi göstermeleri gercekten acizlikten baska bisi olarak görmüyorum ben.

Milyonlarca kelebek mirc script  kullanicilari bulunmaktadirlar. kaliteli ve güzel bir ara yüzü ile sizler de Kelebek mirc scriptini kelebek mIRC sitesi’nden download ediniz.

Virüzsüz güzel bir sohbet icin sizleri de acmis oldugumuz Kelebek chat sohbet odalarimiza bekliyoruz.

Daha kolay görünümlü güzel bir mIRC Script indirme adresimiz.

http://www.trchat.net/mirc.exe  Adresimiz üzerin den sizler de mirc scriptimizi download edebilirsiniz.

Ev ve isyerleriniz de rahatlikla güvenle kullanabileceginiz bir mirc script sizlerin daha güzel daha görünümlü hos ekran ve yazi stillerini kendinize göre ayarlayip sohbet yapabileceginiz bir mirc script bircok isinizi görecektir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Kelebek Chat Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Kelebek Chat Etiket


sohbet chat sohbet