Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Gazeteler

Türkiye de olan biten yaşanan güncel haberleri kaliteli yazarların kalemlerinde spor, haber Magazin aktüalite gibi gazete isimilerini bugünluk paylaşcam.

Türkiye’nin  belli başlı gazete isimleri ‘ni sizler için bir arada hazırladık. İstediğiniz gazete ve haber içeriğini haberin ve gazetenin kendi sayfasından sitesinden okuyabilirsiniz.

 

 Haber Gazete İsimleri

1- Sabah Gazetesi : Türkiye’nin en iyi Okur ve yazar kitlesine sahip bir gazetedir.  Sabah Gazetesinin Kuruluş tarihi ise : 22 Nisan 1985 Dinç Bilgin  tarafından kurulmuştur. Hala yayın akışına devam etmektedir. Türkiye ve dünyada olan canlı haberleriyle Türkiye’nin gündemini siz değerli Sabah okurlarına iletmekte bir numara.

sabah-gazetesi

2- Hürriyet Gazetesi :  Türkiye ve Avrupa da birçok ülkede abonesi ve okuyucu sayısı milyonları bulan Hürriyet gazetesi gerek Türkiye gerekse Avrupa Dünyadan güncel haberleri iletmekte bir numaralı bır haber gazetesidir.

Hürriyet gazetesinin kuruluş dönemi :  1948 tarihinde Sedat Simavi tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin cok tiraj yapan günlük haber gazetelerinden birtanesidir.

hürriyet

 Türkiye ve avrupada bizleri temsil eden gazelelerimiz günlük okuyucu kitlesi ile diğer avrupa ülkelerindeki haber spor ve güncel aktialite Magazin gibi haber kaynaklı gazeteleri geride bırakmıştır. İnternet ortamında okunan sayfa sayfa haberlerden daha ziyade güncel bir şekil de haberi haberin kaynağından ana gazeleterden okumak okuyuculara ayrı bir zevk vermektedir.

Bir başka gazetemiz Milliyet gazetesi’dir. Milliyet gazetesi Türkiye’nin eski gazetelerin’den birtanesidir.

Milliyet Gazetesi Kuruluş Tarihi : Ali Naci Karacan Tarafından 3 Mayıs 1950 yılında Nuri Akça Maatbaasında ilk basılmıştır.  1960 yılında Ali Naci Karacan’ın şirketi tarafından basılan milliyet gazetesi Türkiye’nin en ideal haber gazetelerin’den birtanesidir.

milliyet Milliyet haber gazetesi günümüzde hala gazete firmasi olarak basılmaktadır. Yüksek tirajli bir gazete olan milliyet gazetesi Okur ve yazarları bir bütün olarak bügunlere Kadar gelmiştir. Günümüz Türkiyesin de en iyi haber içerikli gazetelerden birtanesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Gazeteler Yorumlar

Gazeteler için 1 yorum yapılmış


Melodi
23. Juli 2013

merhaba, ben sizin sürekli okuyucularınızdan biriyim sürekli sitenizde bulunuyorum paylaşmış oldugunuz bilgiler çok faydalı görüyorum hürriyet gazetesini olsun diğer gazeteler olsun bu siteden takip ediyorum internetten gelen insalara bu bilgileri sunmanız çok iyi sizleri tebrik ediyorum haberlerimi güncel olarak sizin sayenizde takip etmekteyim, geçenlerde bir haber yayınlamıştınız çok dogal ve özgündü okudukça okusayım geldi sanırım sitenizde özel editörler veya yazarlar bulunduruyorsunuz.


Yorum yapın


Gazeteler Etiket


sohbet chat sohbet