Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Facebook Kaydol

Sevgili Trchat kullanıcılarimiz, Facebook ve twitter gibi sosyal ağ sitelerine nasıl kaydolcağınızı nasıl üyelık şifreliyeçeginizi bu yazımızda sizlere anlatmaya çalişcam.

Facebook kaydol gibi parali üyelikli siteler’den kesinlikle uzak durmanızı istiyoruz. Çünkü Facebook ve twitter gibi siteler kesinlikle ücretsiz bir şekil de üye olmanızı sağlıyor.

Facebook’ta şayet kendi gerçek bilgilerinizi girdiğinizde bunlar sizin için dha iyi olacaktır. Çünkü ileride sizin aile ve akrabalarınızda sizin isminizi ve bilgierinizi grerek sizi bulmaya çalışmaktadırlar. Onun için lütfen doğru isminiz ve soyadınız doğum tarihinizi girmenizi öneriyoruz.

facebookYandaki resim de görülduğu gibi Facebook üye olabilirsiniz. Facebook sitesi üzerin’den sağlıklı bir şekil de gerçek kimliğinizle üye olabilirsiniz. Üyelik esnasında kuvvetli sağlam bi şifre girmenizi öneriyoruz.

Şifreleriniz başkaları tarafından çalınmasın diye. Onun icin mutlaka şifrelerinizde 1 Harf büzük 1 harf Kücük ve uzun rakamlı harfler karışık şekilli girmenizi öeriyoruz.

Örnek vermek gerekirse üye şifremiz şu şekil de olsun.

Örnek : H17xYz47!-_1789!-  butür şifreler kimse tarafından kolay kolay bulunamaz ve kırılması zor şifrelrdir. Cep telefonunuza yada havızanıza kayıt edebilirsiniz, unutmamak için.

Bu şekil de Facebook sitesine üye olma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ve dilediğiniz şekil de Facebook arama butonunda ulaşmak istediğiniş kişileri arayabiliyorsunuz.

Facebook gerçekten son zamanda Türkler tarafından çok kullanılmaktadır. Facebook içerisinde arkadaş bulma, arkadaş edinme, askerlik arkadaşlarinizi bulabilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan akrabalarınıza face üzerinden çabuk bir şekil de ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Facebook Kaydol Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Facebook Kaydol Etiket


sohbet chat sohbet