Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Biz Kimiz

TRChat.NET kişisel tanıtım olarak bugün web Archive sitesin de yer alan bilgiler doğrultusunda Temmuz 22,2001 Tarih’inden itibaren ilk kayıt Register edilip sizlere bu doğrultuda hizmer veren sitemiz gün geçtikce büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Biz kimiz sitemiz hakkında biraz sizlere ön bilgiler ve tanıtım amacı ile bu yazımızı paylaşıyoruz. Google,Yagoo, Bing, Yandex sosyal paylaşım ve arkadaşlık siteleri olan Twitter ve Facebook gibi ağlar da ve arama motorların da sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli güncel sağlıklı tamamen Google ve diğer arama motorların da gelecek kullanıcılarımıza özel ve sağlıklı bir şekil de yeni bilgiler ve faydalı tanıtımlar ve çeşitli makale paylaşımları ve Türkiye’nin en iyi seviyeli sohbet ve muhabbet siteleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz: Türkiye’nin en iyi ve popüler aktivitesi yüksek sağlıklı ve diğer insanlarla iletişimi kolay ve kalıcı dostluklar kurmanız için sizlere yardımcı oluyoruz.

Özgüven: Sitemiz tamamen bir arkadaşlık ve eğlence sitesidir. Biz sizlere her zaman doğru ve Temiz dürüst Sevgi ve saygı çercevesin de en iyi Bay ve Bayanlarla daha yakından tanışmanız için sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sunmaktayız. Yönetim kadromuz sizlerin iyi bir şekil de rahat etmesi için sizlere 7/24 canlı destek amaçı ile #Yardım yada #Help kanallarımız da bulunan kanallarımızda görevli Kanal operatörleri (@)op yetkili arkadaşlarımızdan her zaman Bilgi amacı ile destek ve yardım alabilirsiniz.

Başarı: Hedef olarak belirli kategoriler ve alternatif kategoriler üzerine sizlere her zaman iyinin en iyisini daha güzelini sunmak için başarının sırrının gayretli istek ve azim ile olunacağının bilincinde olup sizlere her zaman kaliteli ve güzel seviyeli bir ortamda rahat etmeniz için çalışıyoruz.

Hakkımızda: TRChat.NET Sitemiz tamamen üyeliksiz ve ücretsiz paylaşım yapılan bir arkadaşlık sitesidir. Sitemiz içerisin de yer alan içerik materyalar ve paylaşımlar tamamen çeşitli arama motorlarında faaliyet ve hizmet veren arkadaşlık siteleri maagzin ve haber sitelerin den alıntılar yapılarak ve sitemiz içerisin de yer alan kullanıcılarımızın kendi paylaşımlarıdır. Başkalarına ait olan içerikler kaynak gösterilip izinsiz alıntılar yapılamaz.

Gizlilik şartları: Sitemize giriş yapan kullanıcılar tamamen paylaştıkları konu ve makalelerden sorumludurlar. Sitemiz içerisin de muhabbet odaları üzerin de başkalarına ait özel bilgileri sunmak yasaktır, örnek Telefon numarası ev adresi ad soyad kişisel özel bilgileri vermek tamamen yasaktır. Kurallara herkesin uyması zorunludur. Sitemiz içerisin de yapılan paylaşımlar tamamen paylaşım yapan kişilerin sorumluluğunda olup sitemiz içerisin de eklenen haberler paylaşımlar hak sahipleri talebleri doğrultusunda sitemiz içerisinde kalkması yada yardım edilmesi için ve T.C Yasa ve kurallarına Uygun bir şekil de hah sahiplerinin haklarını korumak için bizlere E-Mail iletişim Contact adresimiz olan guvercin72@gmail.comadresi üzerin den bizlere iletişim kurdukları taktir de içerik ve paylaşımlar 3 (üç) iş günü için de sitemiz editör ve yöneticileri tarafından içerikler kaldırılır,ve hak sahiplerine bu durum bildirilir.

Genel Kurallarımız

1) Sohbet odalarımız üzerin de küfür, argo, kötü söz, başkalarını rahatsız edecek hal ve hareketler de bulunmak kesinlikle yasaktır.

2) Sitemiz odaların da başkalarına ait özel bilgiler vermek, dağıtmak kesinlikle yasaktır.

3) Saldırı Reklam Flood başka site reklamı yapmak kesinlikle yasaktır.

4) Sitemizin güven ve huzurunu kaçıracak başkalarının haklarına saygısızlık eden kişiler sunucumuzdan uzaklaştırılır.

5) Tamamen seviyeli ve saygılı bir ortam da sizlere üyeliksiz ve ücretsiz vermiş olduğumuz Java destekli sohbet odalarımızda sizler de kendinize yapılmasını istemediğiniz hareketleri başkalarına yapmayınız. Maksat ”Kahve bahane sohbet şahane” olsun, güzel bir arkadaşlık ortamında sizler çay’ınızı yudumlarken güzel eğlence dolu vakitler gecirmeniz için  bu kuralallarımız konulmuştur.

İletişim Gizlilik:

Bizlere istek şikayet ve paylaşımlarınız için günün 7/24 Saat 365 gün online email adresimiz ve web sitemiz üzerin den iletişim kurabilirsiniz.

E-Mail contact: guvercin72@gmail.com

Web Adresimiz: http://www.trchat.net

Yasal ve tüm hakları tamamen sitemiz doğrultusunda gizli ve saklıdır.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Biz Kimiz Yorumlar

Biz Kimiz için 6 yorum yapılmış


Namaath
4. Oktober 2014

Hayatımda gördügüm en kaliteli web ve sohbet ekibinin oldugu sohbetlerdeki seviye ve kalitenin tadına varılabilcek sohbet ve chat aramalarında google ve diger öncü arama motorlarında layık oldugu yere gelmesi gereken kalite kokan sohbet sitesinde sohbet ve chat yapmaktan mutluluk duyuyorum.
Basarılar TRCHAT.NET ailesi..

Yıldız
4. Oktober 2014

Site tanıtımınız kadar sitenizde çok guzel olmuş, görünen oki bir çok konuyu birden ele almışsınız, sitenizin takibinde kalacam sizlere gönülden başarılar dilerim.Emeginize saglık.

hasan kalı
4. Oktober 2014

Yapmış olduğunuz başarılı işlerden sizleri tanıyorum gene yapacağınızı yapmışsınız harika bir sohbet sitesi buraya hergün girmekmekten çok hoşnutum yeni arkadaşlar ve yeni dostluklar chat ve sohbet sitesi olarak Trchat.net harika sohbet ortamı ve sohbet konularıyla beni cezp etti öyleki alışkanlık haline geldi ben böyle bir site görmedim bu site diğer siteleriniz kadar kaliteli olmuş ve zevkle kullanıyoruz teşekkürler ediyorum..

Ceo
21. Februar 2015

Kaliteli ve güzel Başarılı bir site her Zaman Temiz ciddi ve güzel seviyeli bir ortam da hizmet verince tabiki doğal insanlardan bu hizmeten mutlu bir şekil de ayrılıyorlar. Başarilar TRChat.NET inşallah çalışmalarınızın verimlerini alacaksınız.

Jale
9. April 2015

Güzel bir anlatım ve seviyeli bir ortam. Başarılar dilerim.

Sevgi
27. Januar 2018

Gayet güzel ve hoş bir site cep telefonlardan da çok çabuk bir şekil de açılıyoyor.
Başarılar dilerim.


Yorum yapın


Biz Kimiz Etiket


sohbet chat sohbet