Www.TRChat.NET Chat Sohbet Odaları Hoşgeldiniz

Bayan Arkadaş Arıyorum

Evde yanlızlıktan canı sıkılan Erkek’lere özel bir arkadaşlık sitesi acmayı, ve bu doğrultuda üyeliksiz ve ücretsiz bir sohbet sitesi hazırladık. Umarım Bay ve Bayan Arkadaşlık sitemizi sizler de kullandıkca daha çok beğeneceksiniz.

Peki bu bayan arkadaşlık  sitemiz de neler var. Sırayısıyla bu konu hakkında sizlere Bilgi verelim.

Unutmayınız son zamanlarda çoğu insanlar Bilgisayar başına gecince genellikle sosyal siteler olan Facebook ve twitter gibi sitelere giriş yapmaktadırlar.

Peki bu siteler de aradıkları  kız arkadaş buluyorlar mı? tabiki de bu yalan, palavra şeyler facebook’larda kız tavlamak bırakın kız tavlamayı kız bulup sohbet etmeniz bile mucizelere kalmiş bişi.

Bizim size vermiş olduğumuz hizmet ise sohbet kanallarımızda Türkize ve Dünya’nın 4 bir yanında yabancı Bayanlar sitemize giriş yapmaktadırlar. Bu kızlarla hem Kanal genelinde Hemd özel odalarda ve daha çok özel (privat) dediğimiz bire bir özel görüşmeler yapabilirsiniz.

Size vermiş olduğumuz bu güzel arkadaşlık ortamında sizler de kendi yaşlarınıza Uygun yerli ve yabanc bayanlarla arkadaş olabilirsiniz.

Peki sohbet kanallarınıza girmemiz için yanıltıcı bu yazılar ve anlatımlar yapıyorsunuz, garantimi kız arkadaş bulmamız diyorsanız şayet, bunun Garantie tabikide size kalmış, size bağlı bişi. Sohbet kanalındakı kızları tavlamak için gerekli girişim ve romantiklik saygılı olmalı güzel yüzl güzel sözlerle karsişinzdakı insanı kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bu doğrultularda karşınızdakı kız arkadaşınızı güzel bir kac şiir içerikli güzel sözlerle kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Unutmayınız ki, tatlı dil yılanı deliğin’den bile çıkarır. İşte buna göre sizler kızlara pozitif bir şekilde yaklaşım sergileyin.

Aradığınız Bayan Partner adayınızı daha rahat ve daha kolay abukbir şekil de bulmanız için sizlere şu şekilde önerilerimiz olacaktır.

Örneğin bayan arkadaş arayan erkek üyelerimiz yaşmış olduğumuz konu altında yorum şeklinde aradıkları kız arkadaşını bir kac acıklayıcı cümle ile Tarif ederse daha çabuk kolay bir şekil de kız arkadaş bulabilirler.

Örnek vermek gerekirse:

Merhaba

Adım :        Mehmet

Soyadım:  Akça

Yaş:             42

Meslek: Arçelik Beko Firma yetkili şubesinde eleman olarak çalışmaktayım.

Gelir Maaşım: 1600 YTL

Kısa Öz Geçmişim:  Esmer 1,82 boylarında siyah saç kahverengi göz 85 kilo’da kendi evim olan çalişan bir işciyim. Hic evlenmedim daha önceleeri Kız Arkadaş’ım oldu ama herhangi bir birliktelik yada evlilik olmadu. Bekarım ve ailem^den ayrı İSTANBUL’da yaşamaktayım. Sigara alkol gibi kötü alışkanlıklarım yok. Hobby olarak spor sıhhat ve Magazin haberlerini severim.

Aradığım özellikteki Kız Arkadaş ise 30-35 yaşların da olsun bekar olsun hic bir evlilik geçirmemiş ilsami yada normal şartlarda kendime helal süt emmiş doğru dürüst seviyeli  ciddi bir ev hanımı aramaktayım. Aradıgım Bayan Kumral olmalı ve bakımlı çekici olmalıdır.

Hoşcakalınız.

Bu şekil de sizler de kendinize hem Türkiye hem Avrupa üzerin’den Almanya, Amerika, Fransa, Hollanda, Belçika,İsveç,İsvicre, YUnanistan, Azerbazcan gibi ülkeler den giriş yapan Kızlarla sohbet sitemiz üzerın den tanışabilirsiniz.

Sohbet sitemize giriş adresimiz: http://www.trchat.net/sohbet.php adresimize tıklıyarak kızlarla  sohbet edip, tanışma sonrası arkadaşlık kurabilirsiniz.

Herkeze seviyeli güzel sohbet’ler dilerim.

 

 

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Bayan Arkadaş Arıyorum Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Bayan Arkadaş Arıyorum Etiket


sohbet chat sohbet